http://pronobel.pl

Opiekunki osób starszych

http://pronobel.pl

Dobra reputacja polskich opiekunek osób starszych skłania rodziny niemieckich seniorów do poszukiwania opieki dla swoich bliskich w podeszłym wieku przez polskie agencje rekrutujące.

Cechą każdej z opiekunek musi być empatia, troska i cierpliwość ale to nie jedyny wymóg agencji wobec kobiet. Najważniejsza jest znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi. To dzięki tym dwóm umiejętnościom określana jest podstawowa wypłata, która może sięgać nawet 1400 euro miesięcznie. Ponadto firmy rekrutujące, takie jak Pronobel z Gliwic, oferują liczne premie i bonusy.

Przed wyjazdem do Niemiec, opiekunki wybierają najbardziej odpowiednią dla nich ofertę pracy oraz dogodny termin wyjazdu. Mogą również zasięgnąć informacji na temat stanu zdrowia podopiecznego wraz z ewentualnym stopniem niepełnosprawności. Kobiety podczas wyjazdów do Niemiec nie muszą wydawać nic na własne utrzymanie. Wyżywienie i zakwaterowanie mają zagwarantowane nieodpłatnie przez rodziny podopiecznych.

Kategorie

Praca i kariera - Pośrednictwo pracy
Praca i kariera - Praca
Regiony i miasta - Śląskie - Gliwice
Według domeny - Pl
Strony według pagerank - Pagerank 2

Słowa kluczowe

Opiek niemcy, Praca w niemczech, Praca niemcy, Opieka w niemczech, Oferty pracy, Opiekunka dla seniora, Opiekunki osób starszych

Wyróżnione strony

Opiekunka niemcy

Informacje

Numer ID strony: 37187/37166, Status strony: aktywna od 24/02/2016 08:56, Typ strony: wyróżniona od 23/02/2016 10:37, Data dodania: 23/02/2016 10:36, Google PR: 2/10, Alexa Rank: 1747674, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 2, odsłon: 1258

 Powrót  Drukuj